وبلاگ تاپ تریپ

آیا آی ماینر قانونی است ؟ بررسی سایت iminer.net

17 فروردین , 1399
0 دقیقه

آی ماینر (iminer) یک شرکت معتبر ثبت شده ایرانی در حوزه اجاره ماینر و استخراج بیت کوین است که برای شما این امکان را فراهم می‎کند تا بدون نیاز به دانش فنی و صرف وقت ، به استخراج بیت کوین و همچنین کسب درآمد از طریق استخراج ارزهای دیجیتال بپردازید.

ادامه مطلب

شرایط، مدارک و انواع ویزای آلمان

15 فروردین , 1399
0 دقیقه

امروزه صدور ویزای آلمان یکی از دشوارترین ویزاهای صادر شده در بین کشورهای مختلف منطقه شینگن است. آلمان در چندین سال گذشته یکی از کشورهای توسعه یافته و پرطرفدار مهاجرتی در قاره اروپا به شمار می آید، از اینرو اخذ ویزای مهاجرت به آلمان نسبت به سایر کشورهای اروپایی، احتیاج به زمان بیشتری داشته و گردش حساب مالی یکی از مهم ترین شرایط اخذ ویزای آلمان به شمار می آید.

ادامه مطلب

بهترین قطار تهران مشهد

20 اسفند , 1398
0 دقیقه

خط اول راه آهن ایران برای بار اول اتصال دریای خزر در بندر ترکمن با خلیج فارس در بندر امام خمینی ساخته شد، یک راه مفید برای رسیدن به ساری یا گرگان از تهران، این مسیر از کوه گذر می‌کند و یکی از دستاوردهای عالی مهندسی قرن بیستم است.

ادامه مطلب

لوکس ترین هتل های اصفهان را بیشتر بشناسید

19 اسفند , 1398
0 دقیقه

شهر اصفهان با لقب نصف جهان يكي از شهرهاي زيباي ايران است. اين شهر تقريبا در تمام ايام سال ميزبان تعداد زيادي از گردشگران داخلي و خارجي است. در اين ميان عده زيادي هستند كه ترجيح مي دهند در لوكس ترين هتل هاي اصفهان اقامت كنند و سفري به مراتب بهتر داشته باشند. به هر حال پيشنهاد مي شود قبل از سفر با رزرو هتل اصفهان خيال خود را بابت محل اقامت راحت كنيد.

ادامه مطلب

چگونه اقامت ترکیه بگیریم ؟

11 اسفند , 1398
0 دقیقه

در سال های اخیر ترکیه از جذاب ترین کشورهای سرمایه گذاری در منطقه خاورمیانه بوده است. شرایط باز اقتصاد ترکیه و قوانین بسیار آسان ها راه را برای سرمایه گذاران مختلف باز کرده است. اگر شما هم می خواهید در ترکیه حضور داشته باشید، می توانید در آنجا سرمایه گذاری کنید و اقامت دائم اخذ کنید.

ادامه مطلب

خرید بیمه سفر در فرودگاه قبل از پرواز

28 بهمن , 1398
0 دقیقه

 اینکه ما ایرانی ها همیشه دقیقه نود کارها را انجام می دهیم بر کسی پوشیده نیست. حال اگر قرار باشد که کاری مثل سفر به خارج از کشور را انجام دهیم که خودش پروژه ای است و کارهای زیادی را باید در دل آن انجام دهیم.

ادامه مطلب

جاذبه های خاص و زیبا در سفر به  آنکارا ی ترکیه

17 دی , 1398
0 دقیقه

شهر آنکارا بعنوان پایتخت ترکیه و مرکز اداری این کشور ساختمان های مدرن شهری، نهادهای دولتی و شرکت های تجاری مختلفی را در خود جای داده است . همچنین سفارت خانه ها و دانشگاههای متعددی در این شهر قرار دارند و همین امر باعث جمعیت زیاد و ترافیک خیابانها شده است .

ادامه مطلب

جاذبه های دیدنی دبی در کشور  امارات را بیشتر بشناسید

17 دی , 1398
0 دقیقه

 منطقه زیبای خور عاملی بسیار موثر در رشد شهر دبی بوده است؛ و از ابتدا مسافران و  مهاجران بسیاری با سودای یافت مروارید و یا ماهیگیری به این منطقه می امدند. این منطقه تاریخی از حدود چهار هزار سال پیش دارای سکنه و روستاهای کوچک متعددی بود .

ادامه مطلب

جاذبه های دیدنی شهر وان کشور ترکیه

17 دی , 1398
0 دقیقه

عمده شهرت این شهر به خاطر گربه های سفید پشمالویی با یک چشم آبی و دیگری زرد رنگ است که در اطراف دریاچه وان ساکن هستند و به وان کدیسی مشهورند. این شهر زیبا و تاریخی جاذبه های گردشگری بیشماری دارد که عبارت است از قلعه وان ، دریاچه وان ، کلیسای آک دامار ، آبشار مرادیه و گربه وان.

ادامه مطلب

دیدنیهای قشم در فصل زمستان

17 دی , 1398
0 دقیقه

قشم دارای دیدنی های متنوع و وسیعی از لحاظ تنوع زیستی پوشش گیاهی جانوری جنگل ها و اب های اطرافش میباشد .جزیره قشم سالانه بیش از صد ها هزار نفر بازدید کننده دارد که بیشتر انها برای دیدن مکان های طبیعی و زیستگاه های ان و محیط زیست متنوع ش به این منطقه سفر کرده اند

ادامه مطلب