خدمات کاشی کاری ساختمان با استادکار

0 دقیقه زمان خواندن
خدمات کاشی کاری ساختمان با استادکار

خدمات کاشی کاری ساختمان با استادکار

یکی از خدماتی که در کارهای ساختمانی بسیار پرکاربرد است کاشی کاری و سرامیک کاری ساختمان است. فضاهایی مثل سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه بدلیل آب‌ریزی نسبت به فضاهای دیگر ساختمان بیشتر در معرض آسیب هستند. یکی از بهترین اقدامات در بازسازی و یا تغییر دکوراسیون این فضاها تعویض کاشی ها و سرامیک‌هاست. همچنین به مرور زمان توالت ایرانی و توالت فرنگی به دلایل مختلف مثل شکستگی و… خراب می‌شوند و نیاز به تعویض دارد. قبل از هر اقدامی در این زمینه باید از سالم بودن لوله‌ها مطمئن شد و سپس اقدامات بعدی را انجام داد. همچنین قبل از اینکه از کاشی ها و سرامیک ها را عوض کنید، بهتر است ایزوگام و قیرگونی دیوارها و کف را بررسی کنید تا اگر خراب شده است، آن را تعمیر کنید تا در آینده دچار دردسر نشوید.

خدمات کاشی کاری ساختمان با استادکار

برای هر کدام از کارهایی که در بالا معرفی کردیم نیاز به متخصص دارید. نمی دانید متخصص هر کاری را از کجا پیدا کنید؟ ما به شما می گوییم که بهترین روش برای دسترسی به متخصصان خوشنام کمک گرفتن از اپلیکیشن درخواست خدمات استادکار است. با اپلیکیشن استادکار به هر متخصصی که نیاز داشته باشید تنها با چند کلیک و ثبت درخواست خدمات دسترسی دارید و می توانید رزومه متخصصی که به شما پیشنهاد انجام کار می دهد را بررسی کنید و بعد او را انتخاب کنید.

 

نصب و تعمیر شیرآلات ساختمانی

در زمانی که تصمیم به کاشی کاری ساختمان می گیرید، حتما نیاز به خدمات شیرآلات ساختمانی نیز پیدا می کنید. زیرا برای نصب کاشی و سرامیک جدید ممکن است نیاز باشد شیرآلات را باز کرده و دوباره بعد از تمام شدن کاشی کاری آنها را وصل کنید. شاید هم نیاز به تعویض شیرالات ساختمانی داشته باشید و بعد از اینکه کاشی کاری تمام شد بخواهید شیرآلات جدیدی که خریداری کرده اید را نصب کنید.

اگر تصمیم دارید از همان شیرهای قدیمی استفاده کنید، می توانید با سرویس و تعمیر شیرالات ساختمانی و تعویض کردن مغزی ها و کارتریج های داخل شیر، مشکلات آن را رفع کنید تا یک شیر سالم و در حد نو داشته باشید. برای کار تعمیر شیرالات ساختمانی نیز می توانید از متخصصان استادکار کمک بگیرید.

بازسازی ساختمان با اپلیکیشن استادکار

کارهایی که در بالا ذکر شد، تنها نمونه ای ازکارهایی است که می توانید با کمک متخصصان استادکار انجام دهید و خیالتان را بابت بازسازی ساختمان آسوده کنید. همچنین کارهای دیگری همچون نقاشی ساختمان، کابینت سازی، بنایی، سنگ کاری و…. را می توانید با کمک استادکار آسان تر از همیشه انجام دهید. برای کارهای دکوراسیونی همچون دوخت پرده، ساخت و تعمیر مبلمان، موکت کاری، اجرای سقف کاذب، ساخت درب و پنجره و… نیز می توانید روی متخصصان استادکار حساب کنید.

در شرایط کرونا چطور به استادکار اعتماد کنیم؟

استادکار مرجع آنلاین خدمات است بنابراین خدمات گوناگون منزل، ساختمان، خودرو، تعمیرات، نگهداری تأسیسات و… از جمله کارهایی است که می‌توان از طریق استادکار سفارش داد. توجه داشته باشید که قیمت‌های این خدمات به‌صورت شفاف به شما اعلام می‌شود. به‌این‌ترتیب شما به‌راحتی می‌توانید کارهای ساختمان را با برنامه‌ریزی مناسب و قیمت شفاف انجام دهید.
شرایط و استانداردهای استادکار برای ارائه خدمات با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی برای پیشگیری از شیوع کرونا بسیار سختگیرانه است. استادکار با در اختیار داشتن بیش از ۵۰ هزار متخصص، از ابتدای شیوع کرونا تلاش کرد با رعایت تمامی اصول بهداشتی، ارایه خدمات به شهروندان را بدون وقفه انجام دهد تا نیاز مردم برای بیرون آمدن از خانه به حداقل برسد. هم برای حفظ سلامتی شهروندانی که از خدمات استادکار استفاده می‌کنند و هم تامین سلامت نیروهای متخصص همکار ، تلاش کرده با ارایه آموزش‌های لازم در زمینه چگونگی رعایت اصول ایمنی و بهداشتی به آنها و همینطور تامین ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی‌کننده موردنیاز، خدمات خود را به شیوه‌ای مطمئن و ایمن به شهروندان ارائه کند.
شهروندان تهرانی و کرجی می‌توانند با اطمینان خاطر نسبت به آموزش‌های ارائه شده به متخصصان استادکار و همچنین رعایت اصول بهداشتی، برای هرگونه سرویس‌ فنی و خدماتی مورد نیاز خود اعم از تعمیرات لوازم منزل، سرویس تاسیساتی، خدمات ضدعفونی شرکت‌ها و منازل و دیگر خدمات فنی اورژانسی، از این اپلیکیشن استفاده کرده و خدمات مورد نیاز خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن از لحظه سفارش، دریافت کنند.

 

31 شهریور , 1399