هتل های کیش - سفر برای عید نوروز

0 دقیقه زمان خواندن
هتل های کیش

سفر به کیش در نوروز

هتل ترنج کیش

جزیره ی کیش یکی از زیباترین جزیره های خلیج فارس است. دیدنی های این جزیره بسیار زیاد است به طوری که افراد با هر سلیقه ای را خوشنود می سازد. کیش یکی از جذاب ترین مقاصد گردشگری ایران است که هر ساله عده ی زیادی را به سمت خود می کشاند تا از زیبایی های آن لذت ببرند. این جزیره هتل هایی دارد که در اوج زیبایی می درخشند و به راحتی می توانند رفاه و آسایش را برای مهمانان خود فراهم کنند.

به گفته خبرگزاری دنیای اقتصاد :

هتل های کیش به دلیل گردشگری و توریستی (Tourist) بودن این جزیره جز بهترین ها محسوب می ‌شوند. هتل های ۵ ستاره زیادی در کیش ساخته شده است. هتل دریایی ترنج، هتل داریوش، هتل پانوراما، هتل ویدا و.... جزء هتل های پرطرفدار کیش هستند. هتل ها ضمن بهره مندی از بهترین برنامه‌ ها و تدابیر بهداشتی در نوروز ۱۴۰۰ خواهند توانست بیشترین دغدغه های گردشگران را نسبت به کرونا ویروس برطرف کنند. 

منبع خبر: دنیای اقتصاد

یکی از لاکچری ترین هتل های کیش هتل ترنج است که معروف ترین هتل این جزیره می باشد. این هتل طراحی ویژه ای دارد، در واقع بر آب های نیلگون خلیج فارس واقع شده است. رزرو اتاق در هتل ترنج کیش می تواند سفری رویایی را برایتان بیافریند و شرایطی را برایتان فراهم کند که هرگز آن را تجربه نکرده اید. قدم زدن بر کف شیشه ای و تماشای غروب آفتاب از بالکن های اختصاصی از جمله مزایای  هتل ترنج است.

هتل ترنج کیشجزیره ی زیبای کیش مانند الماسی است که در جنوب ایران می ‌درخشد و گردشگران را به سمت خود فرا می خواند. این جزیره ی کوچک از طرفداران زیادی برخوردار است و دیدن از آن می تواند خاطرات خوبی را در ذهن گردشگران بسازد. در واقع کیش یکی از بهترین جزیره های گردشگری ایران به شمار می رود که هر گوشه و کنارش جاذبه ای برای لذت بردن دارد.

معنای واقعی آرامش و زیبایی در جزیره ی کیش درک می شود. حتی هوای گرم جزیره از تعداد گردشگران نمی کاهد. در ایام خاصی مانند عید نوروز، کیش به قدری شلوغ می شود که برای   بهترین هتل های آن باید از چند ماه قبل اقدام به رزرو نمایید. هر چند اکثر هتل های کیش مجلل و دارای امکانات کامل  هستند و رضایت مهمانان را تا حد ممکن به دست می آورند.

این در حالی است که عید نوروز بهترین زمان برای سفر به جزیره ی کیش است. چون از گرمی هوا کاسته می شود و لذت تفریح در جزیره دوچندان می گردد. از طرفی در این ایام برنامه های جالبی در کیش برگزار می شود که می تواند بسیار سرگرم کننده باشد و اوقات خوب و خوشی را برای گردشگران به ارمغان بیاورد. پس اگر تاکنون به کیش سفر نکرده اید دیدن از کیش در نوروز 1400 را از دست ندهید.

تنها مساله ای که برای سفر در ایام نوروز به جزیره ی کیش باید به آن توجه شود رزرو هتل است که حتما باید به موقع صورت گیرد. پیشنهاد می شود از همان ابتدای بهمن ماه هتل مورد نظر خود را انتخاب و رزرو کنید تا در  این مورد دچار مشکل نشوید. در واقع اگر قصد رزرو هتل های کیش را دارید باید از هفته ها قبل اقدام نمایید.

هتل ها گزینه های مناسبی برای برقراری امنیت و آرامش در سفر برای مسافران هستند و تلاش می کنند بهترین شرایط ممکن را برای آنها فراهم کنند. حال اگر این هتل یکی از هتل های کیش باشد، حس راحتی بیش از هر زمان دیگری احساس می شود و مسافران می توانند از بودن در هتل لذت ببرند. هتل های کیش این وظیفه را به درستی انجام می دهند.

کیش نیز مانند هر مقصد گردشگری دیگری در نوروز 1400 پذیرای حضور مهمانان گرامی می باشد اما به شرط اینکه پروتکل های بهداشتی رعایت شود تا کرونا ویروس شیوع بیشتری پیدا نکند. هتل های کیش شرایط خاص به وجود آمده را به طور کامل در نظر گرفته و تمام نکات بهداشتی را به بهترین شکل ممکن رعایت می کنند و تمام تلاش خود را در حفظ سلامتی مهمانان به کار می گیرند.

سفر یکی از لذت بخش ترین فعالیت هایی است که می توان در طول زندگی انجام داد. اینکه مقصد کجا باشد و  چه هتلی صورت گیرد میزان لذت در سفر را تعیین می کند. جزیره ی کیش یکی از جذاب ترین مقاصد برای سفر و هتل های آن جزء بهترین هتل های ایران هستند. هتل های کیش با رعایت پروتکل های بهداشتی برای جلوگیری از شیوع بیشتر کرونا ویروس در نوروز 1400 پذیرای گردشگران عزیز هستند.

13 بهمن , 1399