وبلاگ تاپ تریپ

صفر تا صد سفر به چک با ویزاگردی

11 دی , 1398
0 دقیقه

سفر به چک آرزوی هر توریست و گردشگری می باشد چرا که در این کشور جاذبه های توریستی و گردشگری فراوانی در شهرهای مختلف این کشور وجود داشته و هر ساله تعداد زیادی گردشگر و توریست را به سمت خود هدایت می نماید کشور چک و یا همان جمهوری چک یک کشور اروپایی واقع در منطقه مرکزی اروپا می باشد.

ادامه مطلب

بازار قزوین یکی از تاریخی ترین مکان ها در شهر قزوین

10 دی , 1398
0 دقیقه

مجموعه‌ی بازار قزوین یکی از اماکن دیدنی تاریخی شهر قزوین است که در زمان پایتختی این شهر در دوران صفویان ساخته شده است. در دوران قاجار نیز این بازار را توسعه دادند و چندین کاروانسرا، سرا و تیمچه به آن اضافه شد. در طول ۹ قرن، در این بازار یک جابه جایی جنوب به شمال اتفاق افتاد که در آن مسجد جامع قزوین از بافت بازار کلا جدا شد

ادامه مطلب

یک راه حل مناسب برای خرید بلیط هواپیمای ارزان

09 دی , 1398
0 دقیقه

ایران کشور پهناوری است و فواصل بین شهرهای مهم آن در بعضی موارد در حد ۱۰۰۰ کیلومتر و بیشتر هم می شود. به همین دلیل اگر خیلی طرفدار سفر زمینی و لذت بردن از مسیر نباشید سفر با اتوبوس یا خودروی شخصی خیلی وقتها از لحاظ زمانی و حتی اقتصادی به صرفه نخواهد بود.

ادامه مطلب

چرا باید قبل از سفر بیمه مسافرتی تهیه کرد؟

30 آذر , 1398
0 دقیقه

یکی از دغدغه‌ های اصلی مسافرت به خارج از کشور، پرداخت هزینه‌ های پیش بینی نشده از جمله حوادث، درمان بیماری‌ها، گم شدن چمدان‌ها، و مشکلات حقوقی است. در ادامه راهکارهای جبران این هزینه‌ها بررسی شده است.

ادامه مطلب

در سفری به تایلند کجاها برویم؟

17 آذر , 1398
0 دقیقه

تور تایلند امروزه یکی از پرتردد ترین و پرطرفدارترین تورهای آسیایی می باشد که بسیاری از گردشگران و توریست ها به دنبال رزرو یکی از بهترین آنها هستند تا در اولین فرصت به دست آمده یکی از سفرهای فراموش نشدنی را برای خود رقم بزنند و از جاذبه های این کشور بازدید داشته باشند.

ادامه مطلب

غذاهای محلی ارمنستان با تور های ارمنستان

30 مهر , 1398
0 دقیقه

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری ارمنستان، غذاهای خوشمزه ی این کشور است، ارمنستان غذاهای بسیار خوش طعم و خوش رنگی دارد، از کباب های ارمنی که بر روی زغال کباب شده اند تا گوشت ‌های سرخ شده در سبزیجات، همه و همه را می توانید در اینجا ببینید.

ادامه مطلب

پارکهای ساحلی زیبای جزیره کیش

25 مهر , 1398
0 دقیقه

جزیره زیبای کیش دارای تفریحات آبی زیادی است و همچنین از سواحل زیبا و جذابی نیز برخوردار است  از انواع این سواحل  می توان به پارک ساحلی سیمرغ، پارک ساحلی مرد ماهیگیر، پارک ساحلی میرمهنا و چارک ساحلی مرجان اشاره کرد.

ادامه مطلب