وبلاگ تاپ تریپ

آشنایی با رامسر

24 اردیبهشت , 1399
0 دقیقه

از شهرهای استان مازندران در شمال ایران است. این شهر که پیش از این سخت سر نام داشت، آخرین شهر غرب مازندران است . رامسر از سمت شرق به شیرود از غرب به شهر چابکسر دهستان اوشیان گیلان ، از جنوب به کوه‌های البرز و از سمت شمال به دریای کاسپین محدود است.

ادامه مطلب

اصفهان را بیستر بشناسید

24 اردیبهشت , 1399
0 دقیقه

در این بخش از وب سایت مجله گردشگری تاپ تراول شما را با جاهای دیدنی اصفهان و بهترین مکان های دیدنی اصفهان آشنا خواهیم کرد پس اگر قصد سفر به اصفهان را دارید با ما همراه باشید

ادامه مطلب

دیدنیهای قشم در فصل زمستان

17 دی , 1398
0 دقیقه

قشم دارای دیدنی های متنوع و وسیعی از لحاظ تنوع زیستی پوشش گیاهی جانوری جنگل ها و اب های اطرافش میباشد .جزیره قشم سالانه بیش از صد ها هزار نفر بازدید کننده دارد که بیشتر انها برای دیدن مکان های طبیعی و زیستگاه های ان و محیط زیست متنوع ش به این منطقه سفر کرده اند

ادامه مطلب

از پارک جنگلی وکیل آباد تا پارک کوهسنگی در  دیدنی های مشهد

17 دی , 1398
0 دقیقه

فردوسی حکیم که از شاعران حماسه سرای ایرانی میباشد ارامگاهش در نزدیکی شهر مشهد قرار دارد و امروزه یکی از جاذبه های اطراف شهر مشهد میباشد که اشعار این شاعر نامدار به بیشتر زبان اهی خارجی ترجمه شده و او جزو شاعران بلند اوزه ی جهانی میباشد و در قرن چهارم هجری قمری زندگی میکرده است .

ادامه مطلب

کجا بریم سفر ؟ داخلی یا خارجی

31 شهریور , 1398
0 دقیقه

میخواهیم بریم مسافرت ، خارجی بریم یا داخلی؟ این یکی از سوالهایی است که اکثر مسافران میپرسند و هنگامیکه میخواهند برنامه مسافرت بچینند مثل یک چالش بزرگ پیش رویشان قرار میگیرد ، در اصل حق هم دارند چون انتخاب یک مقصد سفر که مطابق سلیقه و دلخواه باشد خیلی هم راحت نیست ، به همین علت در این مقاله سه تا از مقصدهای گردشگری مهم و توریستی را شرح میدهیم تا در انتخاب سفر به شما کمک کنند.

ادامه مطلب

قمصر کاشان کجاست

14 شهریور , 1398
0 دقیقه

کاشان شهری پراز جاذبه های دیدنی ، پراز اتفاقات مهم تاریخی و زیبایی های منحصر به فرد است. مطمئنن هر شخصی با هر هدفی که دارد می تواند کاشان را برای سفر کردن انتخاب کند، زیرا این شهر مملو از جلوه های کم نظیر و زیبا می باشد که شاید در کمتر جایی بتوان همه ی این جاذبه هارا با هم یکجا پیدا کرد.کاشان شهری است که هم از لحاظ سیاسی وتاریخی و هم از لحاظ ادبی و فرهنگی و همچنین از حیث مناظر زیبای طبیعی حرفی برای گفتن دارد. شهری که در هر فصل از سال لذت متفاوتی را به مسافران و گردشگران می دهد، اما یکی از بهترین فصل ها برای مسافرت کردن به این منطقه، فصل تابستان است. مکان های دیدنی بی شماری از جمله روستای ابیانه، آبشار نیاسر و شهر زیرزمینی نوش آباد از جلوه های گردشگری فصل تابستان این شهر به شمار می روند.

ادامه مطلب