وبلاگ تاپ تریپ

سفر به جزیره کیش در تابستان 99

27 خرداد , 1399
0 دقیقه

اولین و مهم ترین قطب گردشگری کشور، جزیره کیش می باشد واقع در خلیج فارس می باشد که به دلیل این که جز مناطق آزاد کشور محسوب می شود، طرفداران زیادی در خارج از کشور نیز پیدا کرده است.

ادامه مطلب

آشنایی با رامسر

24 اردیبهشت , 1399
0 دقیقه

از شهرهای استان مازندران در شمال ایران است. این شهر که پیش از این سخت سر نام داشت، آخرین شهر غرب مازندران است . رامسر از سمت شرق به شیرود از غرب به شهر چابکسر دهستان اوشیان گیلان ، از جنوب به کوه‌های البرز و از سمت شمال به دریای کاسپین محدود است.

ادامه مطلب

اصفهان را بیستر بشناسید

24 اردیبهشت , 1399
0 دقیقه

در این بخش از وب سایت مجله گردشگری تاپ تراول شما را با جاهای دیدنی اصفهان و بهترین مکان های دیدنی اصفهان آشنا خواهیم کرد پس اگر قصد سفر به اصفهان را دارید با ما همراه باشید

ادامه مطلب

آیا آی ماینر قانونی است ؟ بررسی سایت iminer.net

17 فروردین , 1399
0 دقیقه

آی ماینر (iminer) یک شرکت معتبر ثبت شده ایرانی در حوزه اجاره ماینر و استخراج بیت کوین است که برای شما این امکان را فراهم می‎کند تا بدون نیاز به دانش فنی و صرف وقت ، به استخراج بیت کوین و همچنین کسب درآمد از طریق استخراج ارزهای دیجیتال بپردازید.

ادامه مطلب

شرایط، مدارک و انواع ویزای آلمان

15 فروردین , 1399
0 دقیقه

امروزه صدور ویزای آلمان یکی از دشوارترین ویزاهای صادر شده در بین کشورهای مختلف منطقه شینگن است. آلمان در چندین سال گذشته یکی از کشورهای توسعه یافته و پرطرفدار مهاجرتی در قاره اروپا به شمار می آید، از اینرو اخذ ویزای مهاجرت به آلمان نسبت به سایر کشورهای اروپایی، احتیاج به زمان بیشتری داشته و گردش حساب مالی یکی از مهم ترین شرایط اخذ ویزای آلمان به شمار می آید.

ادامه مطلب

بهترین قطار تهران مشهد

20 اسفند , 1398
0 دقیقه

خط اول راه آهن ایران برای بار اول اتصال دریای خزر در بندر ترکمن با خلیج فارس در بندر امام خمینی ساخته شد، یک راه مفید برای رسیدن به ساری یا گرگان از تهران، این مسیر از کوه گذر می‌کند و یکی از دستاوردهای عالی مهندسی قرن بیستم است.

ادامه مطلب

لوکس ترین هتل های اصفهان را بیشتر بشناسید

19 اسفند , 1398
0 دقیقه

شهر اصفهان با لقب نصف جهان يكي از شهرهاي زيباي ايران است. اين شهر تقريبا در تمام ايام سال ميزبان تعداد زيادي از گردشگران داخلي و خارجي است. در اين ميان عده زيادي هستند كه ترجيح مي دهند در لوكس ترين هتل هاي اصفهان اقامت كنند و سفري به مراتب بهتر داشته باشند. به هر حال پيشنهاد مي شود قبل از سفر با رزرو هتل اصفهان خيال خود را بابت محل اقامت راحت كنيد.

ادامه مطلب

چگونه اقامت ترکیه بگیریم ؟

11 اسفند , 1398
0 دقیقه

در سال های اخیر ترکیه از جذاب ترین کشورهای سرمایه گذاری در منطقه خاورمیانه بوده است. شرایط باز اقتصاد ترکیه و قوانین بسیار آسان ها راه را برای سرمایه گذاران مختلف باز کرده است. اگر شما هم می خواهید در ترکیه حضور داشته باشید، می توانید در آنجا سرمایه گذاری کنید و اقامت دائم اخذ کنید.

ادامه مطلب

خرید بیمه سفر در فرودگاه قبل از پرواز

28 بهمن , 1398
0 دقیقه

 اینکه ما ایرانی ها همیشه دقیقه نود کارها را انجام می دهیم بر کسی پوشیده نیست. حال اگر قرار باشد که کاری مثل سفر به خارج از کشور را انجام دهیم که خودش پروژه ای است و کارهای زیادی را باید در دل آن انجام دهیم.

ادامه مطلب