وبلاگ تاپ تریپ

داستان جزیره کیش

10 مهر , 1399
0 دقیقه

در شهرهای ایران جاذبه‌های گردشگری زیادی قرار دارد و به‌همین دلیل بسیاری از افراد همه ساله به شهرهای این کشور سفر می‌کنند. به‌غیر از شهرهای زیبا، ایران جزایر زیادی دارد که به‌دلیل جاذبه‌های تفریحی و گردشگری بسیار، مسافران زیادی را به خود جذب می‌کنند؛

ادامه مطلب

خدمات کاشی کاری ساختمان با استادکار

31 شهریور , 1399
0 دقیقه

یکی از خدماتی که در کارهای ساختمانی بسیار پرکاربرد است کاشی کاری و سرامیک کاری ساختمان است. فضاهایی مثل سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه بدلیل آب‌ریزی نسبت به فضاهای دیگر ساختمان بیشتر در معرض آسیب هستند.

ادامه مطلب

رزرو بهترین هتل‌های شیراز در رهینو

18 شهریور , 1399
0 دقیقه

یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های هر سفری به محل اقامت آن برمی‌گردد که اتفاقا بخش مهمی از هزینه‌ها را هم شامل می‌شود. این روزها با شرایط پیش‌آمده کیفیت خدمات و ارائه سرویس نیز اهمیت دو چندانی پیدا کرده است. اما نکته مهم اینجاست که به کمک سایت رهینو خیلی راحت می‌توانید از قبل محل اقامت خود را در هر شهری از جمله شیراز با تخفیف ویژه رزرو کنید تا هیچ مشکلی نداشته باشید. اگر در تصمیم‌گیری هم تردید داشتید، بهترین کار این است که نظر کاربران و مسافران دیگر را بخوانید.

ادامه مطلب

5 عیب سراتو سایپا چیست؟

30 مرداد , 1399
0 دقیقه

احتمالا تا حدی با کمپانی خودروسازی مطرح کره‌ای با نام کیاموتورز آشنایی دارید. محال است خودروهای کره‌ای دل کسی را بزنند، به هر حال چه کسی دوست ندارد یکی از محصولات ساخته دست کره‌ای ها یا ژاپنی‌ها را داشته باشد! این کمپانی توانست با تولید کیا سوراتو انقلابی عظیم در زمینه محصولاتش به پا کرده و بازار جهانی را برای مدتی به قبضه خود درآورد.

ادامه مطلب

سفر به جزیره کیش در تابستان 99

27 خرداد , 1399
0 دقیقه

اولین و مهم ترین قطب گردشگری کشور، جزیره کیش می باشد واقع در خلیج فارس می باشد که به دلیل این که جز مناطق آزاد کشور محسوب می شود، طرفداران زیادی در خارج از کشور نیز پیدا کرده است.

ادامه مطلب

آشنایی با رامسر

24 اردیبهشت , 1399
0 دقیقه

از شهرهای استان مازندران در شمال ایران است. این شهر که پیش از این سخت سر نام داشت، آخرین شهر غرب مازندران است . رامسر از سمت شرق به شیرود از غرب به شهر چابکسر دهستان اوشیان گیلان ، از جنوب به کوه‌های البرز و از سمت شمال به دریای کاسپین محدود است.

ادامه مطلب

اصفهان را بیستر بشناسید

24 اردیبهشت , 1399
0 دقیقه

در این بخش از وب سایت مجله گردشگری تاپ تراول شما را با جاهای دیدنی اصفهان و بهترین مکان های دیدنی اصفهان آشنا خواهیم کرد پس اگر قصد سفر به اصفهان را دارید با ما همراه باشید

ادامه مطلب

آیا آی ماینر قانونی است ؟ بررسی سایت iminer.net

17 فروردین , 1399
0 دقیقه

آی ماینر (iminer) یک شرکت معتبر ثبت شده ایرانی در حوزه اجاره ماینر و استخراج بیت کوین است که برای شما این امکان را فراهم می‎کند تا بدون نیاز به دانش فنی و صرف وقت ، به استخراج بیت کوین و همچنین کسب درآمد از طریق استخراج ارزهای دیجیتال بپردازید.

ادامه مطلب

شرایط، مدارک و انواع ویزای آلمان

15 فروردین , 1399
0 دقیقه

امروزه صدور ویزای آلمان یکی از دشوارترین ویزاهای صادر شده در بین کشورهای مختلف منطقه شینگن است. آلمان در چندین سال گذشته یکی از کشورهای توسعه یافته و پرطرفدار مهاجرتی در قاره اروپا به شمار می آید، از اینرو اخذ ویزای مهاجرت به آلمان نسبت به سایر کشورهای اروپایی، احتیاج به زمان بیشتری داشته و گردش حساب مالی یکی از مهم ترین شرایط اخذ ویزای آلمان به شمار می آید.

ادامه مطلب

بهترین قطار تهران مشهد

20 اسفند , 1398
0 دقیقه

خط اول راه آهن ایران برای بار اول اتصال دریای خزر در بندر ترکمن با خلیج فارس در بندر امام خمینی ساخته شد، یک راه مفید برای رسیدن به ساری یا گرگان از تهران، این مسیر از کوه گذر می‌کند و یکی از دستاوردهای عالی مهندسی قرن بیستم است.

ادامه مطلب