وبلاگ تاپ تریپ

خرید بیمه سفر در فرودگاه قبل از پرواز

28 بهمن , 1398
0 دقیقه

 اینکه ما ایرانی ها همیشه دقیقه نود کارها را انجام می دهیم بر کسی پوشیده نیست. حال اگر قرار باشد که کاری مثل سفر به خارج از کشور را انجام دهیم که خودش پروژه ای است و کارهای زیادی را باید در دل آن انجام دهیم.

ادامه مطلب

جاذبه های خاص و زیبا در سفر به  آنکارا ی ترکیه

17 دی , 1398
0 دقیقه

شهر آنکارا بعنوان پایتخت ترکیه و مرکز اداری این کشور ساختمان های مدرن شهری، نهادهای دولتی و شرکت های تجاری مختلفی را در خود جای داده است . همچنین سفارت خانه ها و دانشگاههای متعددی در این شهر قرار دارند و همین امر باعث جمعیت زیاد و ترافیک خیابانها شده است .

ادامه مطلب

جاذبه های دیدنی دبی در کشور  امارات را بیشتر بشناسید

17 دی , 1398
0 دقیقه

 منطقه زیبای خور عاملی بسیار موثر در رشد شهر دبی بوده است؛ و از ابتدا مسافران و  مهاجران بسیاری با سودای یافت مروارید و یا ماهیگیری به این منطقه می امدند. این منطقه تاریخی از حدود چهار هزار سال پیش دارای سکنه و روستاهای کوچک متعددی بود .

ادامه مطلب

جاذبه های دیدنی شهر وان کشور ترکیه

17 دی , 1398
0 دقیقه

عمده شهرت این شهر به خاطر گربه های سفید پشمالویی با یک چشم آبی و دیگری زرد رنگ است که در اطراف دریاچه وان ساکن هستند و به وان کدیسی مشهورند. این شهر زیبا و تاریخی جاذبه های گردشگری بیشماری دارد که عبارت است از قلعه وان ، دریاچه وان ، کلیسای آک دامار ، آبشار مرادیه و گربه وان.

ادامه مطلب

دیدنیهای قشم در فصل زمستان

17 دی , 1398
0 دقیقه

قشم دارای دیدنی های متنوع و وسیعی از لحاظ تنوع زیستی پوشش گیاهی جانوری جنگل ها و اب های اطرافش میباشد .جزیره قشم سالانه بیش از صد ها هزار نفر بازدید کننده دارد که بیشتر انها برای دیدن مکان های طبیعی و زیستگاه های ان و محیط زیست متنوع ش به این منطقه سفر کرده اند

ادامه مطلب

از پارک جنگلی وکیل آباد تا پارک کوهسنگی در  دیدنی های مشهد

17 دی , 1398
0 دقیقه

فردوسی حکیم که از شاعران حماسه سرای ایرانی میباشد ارامگاهش در نزدیکی شهر مشهد قرار دارد و امروزه یکی از جاذبه های اطراف شهر مشهد میباشد که اشعار این شاعر نامدار به بیشتر زبان اهی خارجی ترجمه شده و او جزو شاعران بلند اوزه ی جهانی میباشد و در قرن چهارم هجری قمری زندگی میکرده است .

ادامه مطلب

خرید ویلا در کلارآباد یا خرید زمین در کلارآباد شمال

14 دی , 1398
0 دقیقه

کلارآباد از توابع شهرستان عباس آباد و یک شهر ساحلی در استان مازندران به شمار می رود. این شهر دارای مبلمان شهری زیبایی است و در دوره های گذشته به عنوان شهر زیبا و سلامت انتخاب شده است. کلارآباد به دلیل نزدیکی به جاده ی چالوس و شهرک توریستی نمک آبرود مورد توجه افراد غیر بومی قرار گرفت و عده ی زیادی اقدام به خرید ویلا در کلارآباد کرده اند.

ادامه مطلب

شرایط تحصیل در کانادا و گرفتن ویزای تحصیلی کانادا

14 دی , 1398
0 دقیقه

در این مقاله از تحصیل در کانادا  سخن خواهیم گفت. همانطور که میدانید یکی از راه های رفتن به کشور کاناد گرفتن ویزای کانادا می باشد. ویزای کانادا با توجه به هدف شما از سفرتان به این کشور صادر می شود پس زمانی که شما قصد تحصیل در این کشور را دارید باید برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا اقدام نمایید پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر با شرایط و اطلاعات کامل درباره تحصیل در کانادا آشنا شوید.

ادامه مطلب

صفر تا صد سفر به چک با ویزاگردی

11 دی , 1398
0 دقیقه

سفر به چک آرزوی هر توریست و گردشگری می باشد چرا که در این کشور جاذبه های توریستی و گردشگری فراوانی در شهرهای مختلف این کشور وجود داشته و هر ساله تعداد زیادی گردشگر و توریست را به سمت خود هدایت می نماید کشور چک و یا همان جمهوری چک یک کشور اروپایی واقع در منطقه مرکزی اروپا می باشد.

ادامه مطلب

بازار قزوین یکی از تاریخی ترین مکان ها در شهر قزوین

10 دی , 1398
0 دقیقه

مجموعه‌ی بازار قزوین یکی از اماکن دیدنی تاریخی شهر قزوین است که در زمان پایتختی این شهر در دوران صفویان ساخته شده است. در دوران قاجار نیز این بازار را توسعه دادند و چندین کاروانسرا، سرا و تیمچه به آن اضافه شد. در طول ۹ قرن، در این بازار یک جابه جایی جنوب به شمال اتفاق افتاد که در آن مسجد جامع قزوین از بافت بازار کلا جدا شد

ادامه مطلب

یک راه حل مناسب برای خرید بلیط هواپیمای ارزان

09 دی , 1398
0 دقیقه

ایران کشور پهناوری است و فواصل بین شهرهای مهم آن در بعضی موارد در حد ۱۰۰۰ کیلومتر و بیشتر هم می شود. به همین دلیل اگر خیلی طرفدار سفر زمینی و لذت بردن از مسیر نباشید سفر با اتوبوس یا خودروی شخصی خیلی وقتها از لحاظ زمانی و حتی اقتصادی به صرفه نخواهد بود.

ادامه مطلب