وبلاگ تاپ تریپ

در سفری به تایلند کجاها برویم؟

17 آذر , 1398
0 دقیقه

تور تایلند امروزه یکی از پرتردد ترین و پرطرفدارترین تورهای آسیایی می باشد که بسیاری از گردشگران و توریست ها به دنبال رزرو یکی از بهترین آنها هستند تا در اولین فرصت به دست آمده یکی از سفرهای فراموش نشدنی را برای خود رقم بزنند و از جاذبه های این کشور بازدید داشته باشند.

ادامه مطلب

غذاهای محلی ارمنستان با تور های ارمنستان

30 مهر , 1398
0 دقیقه

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری ارمنستان، غذاهای خوشمزه ی این کشور است، ارمنستان غذاهای بسیار خوش طعم و خوش رنگی دارد، از کباب های ارمنی که بر روی زغال کباب شده اند تا گوشت ‌های سرخ شده در سبزیجات، همه و همه را می توانید در اینجا ببینید.

ادامه مطلب

پارکهای ساحلی زیبای جزیره کیش

25 مهر , 1398
0 دقیقه

جزیره زیبای کیش دارای تفریحات آبی زیادی است و همچنین از سواحل زیبا و جذابی نیز برخوردار است  از انواع این سواحل  می توان به پارک ساحلی سیمرغ، پارک ساحلی مرد ماهیگیر، پارک ساحلی میرمهنا و چارک ساحلی مرجان اشاره کرد.

ادامه مطلب

آشنایی با نحوه خرید در استانبول

25 مهر , 1398
0 دقیقه

در استانبول مال میتوانید از اکثر برند های خوبو معتبر دنیا که در ان نمایندگی دارند خرید کنید و سوغاتی های خوبی بخرید .استانبول مال داری بیش از سیصدو پنجاه باب تجاری بوده و در ان تقریبا کالکشن کاملی از برند های دنیا جمع شده است

ادامه مطلب

کجا بریم سفر ؟ داخلی یا خارجی

31 شهریور , 1398
0 دقیقه

میخواهیم بریم مسافرت ، خارجی بریم یا داخلی؟ این یکی از سوالهایی است که اکثر مسافران میپرسند و هنگامیکه میخواهند برنامه مسافرت بچینند مثل یک چالش بزرگ پیش رویشان قرار میگیرد ، در اصل حق هم دارند چون انتخاب یک مقصد سفر که مطابق سلیقه و دلخواه باشد خیلی هم راحت نیست ، به همین علت در این مقاله سه تا از مقصدهای گردشگری مهم و توریستی را شرح میدهیم تا در انتخاب سفر به شما کمک کنند.

ادامه مطلب